Rozkład jazdy PKS

 

 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych

 

 na terenie Gminy Żnin - rok szkolny 2018/2019


 

 

 

Trasa nr 9

 

 

 

Chomiąż- Jadowniki – Januszkowo

 

Przystanek

 

Godziny odjazdu/przyjazdu

 

Żnin,ul.Dworcowa

 

06:40

 

 

 

 

15:35

 

Chomiąża Księża

 

06:55

 

08:05

 

13:20

 

14:15

 

15:15

 

Kierzkowo, szkoła

 

07:07

 

08:09

 

13:15

 

14:12

 

15:12

 

Kierzkowo

 

07:10

 

08:12

 

13:12

 

14:09

 

15:09

 

Jadowniki Bielskie

 

07:15

 

08:17

 

13:08

 

14:03

 

15:03

 

Jadowniki Rycerskie

 

07:20

 

08:22

 

13:04

 

13:59

 

14:59

 

Murczyn

 

07:35

 

08:32

 

12:55

 

13:50

 

14:50

 

Murczynek

 

07:40

 

08:36

 

12:50

 

13:45

 

14:45

 

Januszkowo(szkoła)

 

07:45

 

08:40

 

12:45

 

13:40

 

14:40

 

 

   Rozajazdy autobusu na trasie nr16

Wilczkowo - Januszkowo - Żnin

 

 

 

 

 

Przystanek

 

 

Poranne dowozy

 

 

Popołudniowe odwozy

 

Godzina nprzystanku

 

Godzina nprzystanku

 

Żnin, Towarowa

 

06:55

 

 

 

 

Żnin, Kl.Janickiego

 

06:57

 

 

14:21

 

15:18

 

Żnin, Wilczkowska

 

06:59

 

 

14:19

 

15:14

 

Wilczkowo, (przepompownia)

 

07:02

 

08:07

 

14:16

 

15:11

 

Wilczkowo

 

07:05

 

08:10

 

14:13

 

15:08

 

Dobrylewo (posesja nr 10)

 

07:08

 

08:13

 

14:10

 

15:05

 

Redczyce (zielona szkoła)

 

07:11

 

08:16

 

14:07

 

15:02

 

WawrzynkiI

 

07:13

 

08:18

 

14:05

 

15:00

 

Wawrzynki

 

07:14

 

08:19

 

14;04

 

14:59

 

Januszkowo (DomBruk)

 

07:16

 

08:21

 

14:02

 

14:57

 

Januszkowo (sklep)

 

07:18

 

08:23

 

14:00

 

14:55

 

Januszkowo (Szkoła)

 

07:20

 

08:25

 

13:58

 

14:53

 

Januszkowo (sklep)

 

07:22

 

 

13:56

 

14:51

 

Januszkowo (skrzyż. na Wilczkowo)

 

07:24

 

 

13:54

 

14:49

 

Żnin, Wilczkowska

 

07:26

 

 

13:52

 

14:47

 

Żnin, Kl.Janickiego

 

07:28

 

 

13:50

 

14:45

 

Żnin, Towarowa

 

07:30

 

 

13:48

 

14:43

 

Żnin, Szkolna

 

07:34

 

 

13:46

 

14:41

 

Żnin, Browarowa

 

--

 

 

13:43

 

14;38

 

Żnin, 1-Stycznia

 

07:40

 

 

13:40

 

14:35

 

Żnin, Browarowa

 

07:44

 

 

--

 

--